Про вічне і сучасне в Новому театрі Запоріжжя

Про виставу в Новому театрі повідомляє журналіст із Запоріжжя.

 

Історія кохання головних героїв, Ганни й Андреаса, розгортається на тлі революційних подій у Німеччині на початку XX століття. 

 

Андреас пішов на війну і зник безвісти. Минуло чотири роки. Його наречена Ганна приймає пропозицію фабриканта Мурка, від якого чекає дитину. Під час заручин повертається зниклий солдат…

 

А ще на небі великий червоний місяць, який активно впливає на персонажів і перебіг подій…
Драма розгортається на тлі революції, що спалахнула в країні, і світ став трагікомічним, фарсовим та навіть абсурдним. З одного боку, «господарі життя», які нажилися на війні, а з другого – солдат, що повернувся з фронту, викинутий цією війною на узбіччя життя…

 

Як вижити людині в епоху змін? Як знайти те основне, що допоможе не пройти повз справжнє життя? І головне: чи врятує когось кохання?

 

У Новому театрі фінал трохи не такий, як у Бертольда Брехта. Режисер вистави, директор театру Владислав Лебедєв втілює ідею, що любов рятує.

 

Дуже символічно, що в Палаці культури «Орбіта» є укриття (й дуже стильне): Незламний хаб. Тому попри всі обставини Новий театр перемагає на культурному фронті й це дуже символічно!

 

Едуард Бобровицький, почесний член НСЖУ

 

  29 вересня  о 18:00 на сцені ПК "Орбіта" Новий театр представляє «Барабани вночі».

 

Трагікомічне кабаре за мотивами однойменної п'єси Бертольта Брехта в інсценуванні Владислава Лебедєва з нагоди 10-річчя «Нового театру». Режисер-постановник: Владислав Лебедєв. У виставі зайняті: Олег Кузнєцов, Олександра Перепьолкіна, Роман Савченко, Олександр Лазутін, Аріна Бірюкова, Максим Щербаков, Катерина Кушкіна, Олена Лебедєва, Марія Гуменна, Михайло Надь, Олександр Рудик, Дмитро Єрещенко, Андрій Каперко, Поліна Година. Вистава триває 2,5 години.