Подарунки доброчинців і порада з Японії: в агресора має «горіти земля під ногами»

    Фотографії українських школярів надійшли на адресу фонду «Журналістська ініціатива» транзитом через... Японію. Великий друг нашої держави й активний доброчинець Джунічі Ковака, який живе в Сайтамі (це місто-мільйонник у агломерації Великого Токіо), надіслав партнерам із журналістської організації світлини, на яких бачимо учнів з його подаруночками.

 

Ковака-сан, нагадаємо, за поданням ВБФ «Журналістська ініціатива» цьогоріч здобув відзнаку 16-го Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2022» – «Благодійність на захисті України». Японський редактор та громадський діяч, який активно допомагає українським журналістам і освітянам та школярам у час війни – переможець у номінації «Медіа і Доброчинність» цього престижного конкурсу.

 

    Наш іноземний партнер, який минулого тижня надіслав поштою до України ще 20 пакунків з подарунками, вважає, що одним з найефективніших способів швидко закінчити розв’язану росіянами агресивну війну може бути, зокрема, такий: сім’ї росіян, убитих на цій війні, мають організовувати акції протесту проти політики чинної кремлівської влади. Спонукати їх до таких громадянських акцій на власних територіях можуть і активісти організацій, що діють як на теренах "федерації", так і громадяни з України. У агресора в прямому й переносному сенсах має «горіти земля під ногами».

 

Сергій Шевченко