МИ НЕПЕРЕМОЖНІ! – 2

    На публікацію "МИ НЕПЕРЕМОЖНІ!" відгукнулася з Києва донька сім'ї відомих українських журналістів Оксана Бойко-Кулик. Вона надіслала пост із фейсбуку – з власної сторінки. А відтак зателефонувала й повідомила: "А минулої неділі менше ніж через тиждень, ми взяли перше місце на відкритому чемпіонаті «Kyiv Open». І не сама Оксанка. Більшість її одноклубниць вибороли призові місця, і трохи оговтуються від стресу. Все налагодиться. Все буде Україна. Все буде Перемога!" Про те, яка трагедія після ворожого обстрілу Києва передувала цьому дзвінку, читайте далі.

 

"Сьогодні моя Оксанка не пішла на тренування. Ніхто з її одноклубниць не пішов. Нікуди було йти. Російські недолюдки зрівняли з землею залу, яка ще нещодавно була наповнена дитячим сміхом, вигуками розчарування (коли щось у когось не виходило), зауваженнями чи похвалою тренерів… Дівчата з жагою до спортивних перемог днювали й ночували в цій залі. Вони тренувалися під час блекаутів, підсвічуючи собі телефонами та новорічними гірляндами. Тренувалися, вдягнувшись у три шари одягу, коли не було опалення.

 

    Тепер, напередодні низки важливих змагань, екскаватор згрібає шматки гімнастичних килимів, уламки дорогої звукової апаратури, підгорілі, понівечені, розплавлені спортивні предмети, а разом з ними – дитячі надії і сподівання на свої перемоги.

 

Оксанка-таки пробралась ближче до місця, де була зала. Але дослідити руїни з надією знайти чиїсь вцілілі обруч чи булави, їй, звісно, не вдалося – рятувальники попросили триматися подалі... Тому просто наробила знімків і скомпонувала нове і старе відео, щоб поширити серед своїх зарубіжних одноклубниць (зокрема, женевських і гамбурзьких). Слід відзначити, що женевська тренерка вже відгукнулася – і словами підтримки, і внеском на відновлення.

 

Але найголовніші слова сьогодні нам у групі написала наша тренерка Ольга Федулова: вітаю, ми живі. І це справді так. Адже страшно подумати, якби московити запустили свої ракети кількома годинами пізніше.

 

Живі, а все інше можна владнати. Уже почався збір на відновлення (нижче – лінк на рахунок, де клуб збирає на своє відновлення). У групі вже почалося активне листування серед дівчат: хто кому позичить обруч, хто вже «виріс» зі своєї скакалки і може передати комусь із молодших колег. Для найближчих тренувань наші тренери знайшли тимчасову залу – далеченько, але є де підготуватися. Тож усе налагодиться. Найголовніше – живі".

 

send.monobank.ua/jar/5MJvvj4vrC