З нагоди Всесвітнього дня свободи ЗМІ відкрилася виставка за підсумками конкурсу карикатур на Західних Балканах

      Посольство Нідерландів у Республіці Косово у співпраці з Асоціацією журналістів Косова (AGK) 29 квітня 2024 року відкрило в Приштині виставку карикатур з нагоди Всесвітнього дня свободи ЗМІ (відзначається 3 травня), повідомила інформаційна служба AGK.

 

На церемонії відкриття до присутніх звернулися пані посол Нідерландів Карін Лоббезу й голова правління AGK Джемайль Реджа.

 

      Відвідали виставку представники дипломатичного корпусу, міжнародних організацій журналістів у Косові. Серед присутніх на події медійників були й українські та афганські журналісти, учасники міжнародної програми «Journalists-in Residence Kosovo».

 

    Ця виставка – результат проведеного Західнобалканського конкурсу карикатур за свободу ЗМІ. Загалом зі 186 заявок від 95 художників з Албанії, Косова, Боснії і Герцеговини, Чорногорії, Північної Македонії та Сербії експертне журі (а в його складі є представники з усіх цих країн) відібрало 44 карикатури.

 

Перше місце посів карикатурист із Сербії Душан Петричич, друге – його колега з Північної Македонії Арменд Айредіні, інформує AGK.

 

Виставка триватиме до 3 травня в лапідарії Національного музею Косова.

 

Фото Сергія Шевченка і Rabije Hyseni