Церковна відзнака Євгенові Букету – журналістові, просвітянину, доброчинцю

    Після Великодня, 6 травня 2024 року, журналіст, краєзнавець, громадський діяч Євген Букет мав честь отримати в Києві відзнаку від Православної Церкви України – медаль святого Архістратига Михаїла – "за заслуги перед Помісною Українською Православною Церквою та за жертовність і любов до України".

 

«Архістратиг Михаїл – покровитель мого роду і мого рідного села Грузького, тому ця відзнака особливо цінна для мене», – повідомив публіцист, автор багатьох книжок з історії та краєзнавства України, член національних спілок журналістів, письменників та краєзнавців.

 

        До вітань, надісланих митцеві з приємної нагоди, долучився й актив ВБФ «Журналістська ініціатива». Євген Васильович у фонді – член правління, учасник культурних і доброчинних акцій та заходів, ініційованих медійниками (семінари «Культура мови – культура нації», «Книжки – захисникам України» та ін.). "На світлинах, збережених у фотоархіві фонду, зафіксовано немало подій, у яких брав участь наш шановний колега, – сказала засновниця й очільниця фонду Людмила Мех. – Від душі радіємо за гідну оцінку заслуг пана Євгена перед УПЦ і бажаємо йому дальших творчих звитяг". 

 

    «Дякую Блаженнійшому Митрополиту Київському і всієї України Епіфанію, всій Київській єпархії ПЦУ, преосвященним владикам і всечесним отцям, з якими разом ми вже зробили і ще зробимо чимало добрих справ задля утвердження помісної Української Православної Церкви, – поділився емоціями та сподіваннями Євген Букет (нині він, крім усього, активний боєць інформаційного фронту, автор низки публікацій на сайті armyinform.com.ua). Також митець подякував голові Всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Тараса Шевченка Павлові Мовчану та всім просвітянам, які ініціювали це відзначення з нагоди найбільшого християнського свята.

 

Пресслужба ВБФ «Журналістська ініціатива»

 

Фото Сергія Шевченка і з архіву ВБФ «Журналістська ініціатива»