Журналістське авторалі «Київська осінь-2007»

Журналістське авторалі «Київська осінь-2007»Журналістське авторалі «Київська осінь-2007» Всеукраїнський автомобільний клуб журналістів (ВАКЖ), Всеукраїнський благодійний фонд «Журналістська ініціатива», Український фонд миру, Всеукраїнська екологічна ліга, Департамент ДАІ МВС України та Київський міський автомотоклуб організували і провели у столиці 20–21 жовтня традиційне міжнародне журналістське авторалі «Київська осінь-2007».
Ця масштабна акція, започаткована 1999 року, щоразу збирає на змагання не лише представників ЗМІ нашої держави, а й колег з близького й далекого зарубіжжя. У попередні роки це були екіпажі з Литви, Польщі, Росії, Німеччини, Перу, а нині вперше вийшов на старт змагань і журналіст з Туреччини. Генеральний спонсор і генеральний страховик авторалі залишається незмінним уже кілька років поспіль – ЗАТ «ПРОСТО-страхування» (голова правління Павло Фурсевич). Генеральний інформаційний партнер – Співдружність інформаційних видань України (голова ради Віктор Шпак), генеральний радіопартнер – Київська державна регіональна телерадіокомпанія (генеральний директор Віктор Пасак), генеральний телепартнер – програма ТРК «Ера» «Автоконтинент» (керівник програми Олег Сташко), офіційний партнер – Депутатський клуб «Парламент», партнер акції – журнал «Народний депутат».
Журналістське авторалі «Київська осінь-2007»Журналістське авторалі «Київська осінь-2007»Журналістське авторалі «Київська осінь-2007»Журналістське авторалі «Київська осінь-2007» За традицією ралі журналістів проводиться за підтримки Київської міської державної адміністрації, зокрема Головного управління по фізичній культурі та спорту (начальник Петро Буркацький) і проходить у формі проїзду автомобілів по заданих фігурах. Майстерність екіпажів оцінюють компетентні й об’єктивні арбітри, серед яких віце-президент ВАКЖу Максим Нефьодов (Гала-радіо) і координатор ВАКЖу Дмитро Возний.
«Оскільки в день змагань було по-осінньому прохолодно, – розповіла президент ВАКЖу і ВБФ «Журналістська ініціатива» Людмила Мех, – один із журналістів – багаторазовий і досвідчений учасник ралі Дмитро П’ятак (журнал «Autobild») – власним коштом організував пересувний пункт гарячого харчування. У своєму мікроавтобусі привіз очищену воду, генератор для її підігріву, заготовлені дружиною Надією різноманітні бутерброди (із салом, ковбасою, сиром), печиво, одноразовий посуд для чаю, кави тощо. Зайве казати, як були йому вдячні колеги за такий вияв турботи про ближнього».
Журналістське авторалі «Київська осінь-2007»Журналістське авторалі «Київська осінь-2007»Журналістське авторалі «Київська осінь-2007» Добре почаювавши перед стартом, перше місце у класі автомобілів з об’ємом двигуна до 1600 куб. см вперше посів на змаганнях екіпаж Черкаської обласної незалежної ТРК «Ятрань» (Умань) у складі: водій – Микола Ратушний, генеральний директор ТРК; штурман Марія Куліченко. Переможці виступали на «фіаті». «Срібні» медалі на «фольксвагені» здобув сімейний екіпаж з міжнародної ділової автомобільної газети «Автопрофи»: водій – Вадим Реуцький; штурман – Людмила Каткова, шеф-редактор газети. «Бронза» – також у сімейного екіпажу, який їздить на ВАЗ-21099: водій – Володимир Количев (газета «2000»); штурман – Ірина Количева (журнал «Идеальный дом»).
У класі автомобілів з об’ємом двигуна понад 1600 куб. см лаври переможця так само вперше виборов екіпаж з Вінниці: за кермом «хюндая» був Олександр Костюк, штурман – Марина Тепленко (Вінницька ОДТРК). Друге місце у київського екіпажа з газети «Автопрофи», який виступав на «рено»: водій – Олександр Грабовенко. Третіми фінішували одесити на БМВ-520: пілот Ігор Сєдой, керівник автомобільної телепрограми «Зелений фургон», штурман Олег Міхно, оператор цієї ж програми.
Журналістське авторалі «Київська осінь-2007»Журналістське авторалі «Київська осінь-2007» Комплект медалей ВАКЖу вручено також жіночій команді – кращій у номінації «Приз глядацьких симпатій». У складі екіпажу Любов Орещенко (пілот) і Наталія Черешинська, які представляють один з двох екіпажів ділової газети «Аграрний тиждень. Україна».
Урочисте вручення нагород відбулося на Майдані Незалежності на спеціально спорудженому подіумі, навколо якого у вихідний день зібралося чимало киян і гостей столиці. З-поміж них був і автор цих рядків.

На знімках: машини учасників ралі в Києві на Майдані Незалежності; журналісти Віктор Шпак, Людмила Мех та Віктор Пасак; арбітр Макс Нефьодов; під час змагань; командує на старті Дмитро Возний; гарячою кавою пригощає Дмитро П’ятак; нагороди ралі; урочисте вручення нагород відбувалося в центрі столиці; тріумф Миколи Ратушного; жіночий екіпаж: Любов Орещенко (ліворуч) і Наталія Черешинська; на Майдані Незалежності біля подіуму автор цих рядків.

Фото і текст Сергія Шевченка



АВТОРАЛІ У ДЗЕРКАЛІ ПРЕСИ

Іменем Закону
№ 43. 26.10.-1.11.2007
Олександр Гончаров \"Київська осінь-2007\" http://www.imzak.org.ua/index.php/N43-07/m1194708097

Автопарк
№ 22. 13.11.-26.11.2007
Сергей Шевченко Авторалли журналистов \"Киевская осень-2007\"

http://www.nrcu.gov.ua/index.php?id=4&listid=53776