Доброчинна акція журналістів

Доброчинна акція журналістівУ Києві на Подолі у приміщенні Фонду сприяння розвитку мистецтв 1 листопада 2007 року відбулася прес-конференція з нагоди підбиття підсумків і закриття першої міжнародної фотовиставки-аукціону «В об’єктиві – журналістський автопробіг». Того ж дня проведено і благодійну акцію – виручені від продажу фотознімків кошти передано в дитячий будинок у м. Ворзелі (Київська область).

Доброчинна акція журналістів У прес-конференції взяли участь: Людмила Мех – президент ВБФ «Журналістська ініціатива» і Всеукраїнського автомобільного клубу журналістів; Павло Фурсевич (ЗАТ «ПРОСТО-страхування»); Тетяна Філіпович, представник компанії «Мобілочка»; Олександр Козулько (Народний фотоклуб при профкомі АНТК ім. Антонова «Ікар»). За активну участь у підготовці й проведенні фотовиставки її організатори вручили подяки журналістам і партнерам акції.


Доброчинна акція журналістів Нагадаємо, що на благодійному аукціоні з більш як півсотні фоторобіт було продано майже половину. Після прес-конференції загальна сума виручених коштів збільшилася до 7370 гривень. Саме цю суму й було передано в дитячий будинок у Ворзелі як благодійну допомогу. Найбільші внески у добру справу зробили Павло Фурсевич і народний депутат, голова Всеукраїнської екологічної ліги Анатолій Толстоухов – співголова оргкомітету автопробігу.

На знімках: біля експозиції; інтерв’ю дає Людмила Мех; президент Фонду дякує Олександрові Козульку за допомогу в організації виставки.

Фото Сергія Шевченка