«Калинові острови» на Черкащині

«Калинові острови» на Черкащині У Черкасах відбувся ХІІ Всеукраїнський телерадіофестиваль «Калинові острови». У змаганні взяли участь автори 97 телевізійних та 29 радійних програм з усіх областей. Серед інформаційних партнерів фестивалю – ВБФ «Журналістська ініціатива».

Гран-прі вибороли Людмила Натикач з Житомирської ОДТРК за передачу «Червоними та чорними нитками» (оператор Олександр Гордієнко) та Анастасія Пеценюк з Волинської ОДТРК за радіонарис «Мріє, не зрадь!». Кращим журналістом фестивалю визнано Оксану Данильченко з Вінницької ОДТРК. Лауреатами «Калинових островів» стали переможці у 12 номінаціях.
«Калинові острови» на Черкащині
Спеціальними призами відзначено також творчі доробки журналістів автомобільної телепрограми «Автоконтинент» (директор Олег Сташко) і Миколи Ратушного (Черкаська обласна незалежна ТРК «Ятрань») за висвітлення міжнародного ралі журналістів «Київська осінь-2007».

Спецприз ВБФ «Журналістська ініціатива» президент Фонду Людмила Мех вручила киянам за цикл авторських телепередач у програмі «Євротяжіння» (автори Борис Бойко і Юрій Гальченко, УТР), яка висвітлює процеси інтеграції України до Європейського співтовариства.
«Калинові острови» на Черкащині

На знімках: лауреати фестивалю «Калинові острови» - учасники міжнародного ралі «Київська осінь-2007»; Людмила Мех.

Фото Сергія Шевченка і Надії Соломеннікової