Почесні відзнаки НСЖУ – активістам благодійного фонду

      Почесні грамоти НСЖУ вручив 7 червня з нагоди Дня журналіста голова творчої спілки Сергій Томіленко активістам ВБФ «Журналістська ініціатива». У Києві на факультеті журналістики Столичного університету ім. Бориса Грінченка цього дня відкрили виставку дитячих малюнків «Я – з родини журналістів». А серед професіоналів-медійників та ветеранів журналістики, відзначених на цьому святі, є й представники «родини журналістів-доброчинців» – Тетяна Скомаровська (Вінниця) й Олексій Плаксін (Київ).

 

    Колег нагородили за активну професійну і громадську діяльність. Головний редактор газети «Профспілкові вісті» заслужений журналіст України Олексій Плаксін – перший заступник голови наглядової ради фонду, високопрофесійний медійник, який тривалий час бере участь у доброчинних патріотичних акціях преси. У час війни він ефективно організовує роботу редакції, інформаційно підтримує партнерський Японський проєкт, ініціатор якого – редактор журналу Джунічі Ковака, нагадаємо, переміг у Національному конкурсі «Благодійна Україна – 2022» в номінації «Медіа і доброчинність».

 

Ветеран радіожурналістики Тетяна Скомаровська – постійна учасниця благодійних акцій, творча особистість, нині ще й активна волонтерка, яка в Україні дає доброчинні концерти патріотичної бардівської пісні й цим збирає грошові пожертви для придбання й виробництва маскувальних засобів для вояків Сил оборони України. Спільно з жіночим колективом на Поділлі вона особисто долучається до плетіння маскувальних сіток (про це читайте в публікації Марини Тепленко з Вінниці «Життєві стежини журналістики, творчості та волонтерства»).

 

    До слова, Марина разом з киянкою Наталією Черешинською (обидві мають почесне звання «Заслужений журналіст України») відвідала відкриття виставки в столиці, а Наталія, за дорученням правління фонду «Журналістська ініціатива», привітала колег подарунками, які надіслав з Японії Джунічі Ковака.

 

Журналісти важливі! І важлива їхня допомога Силам оборони України!

 

Пресслужба ВБФ «Журналістська ініціатива»

 

Фото з події – від організаторів, історичні – з архіву ВБФ "Журналістська ініціатива"